SonradanGURME diyor ki...

Gönderme Tarihi : 29.12.2013 - 20:15:53

Genel Değerlendirmem mekan olarak küçük bir yer ancak ürünleri lezzetli ve servisde çok hızlı. biz gittiğimizde %95'lerde doluluk oranına sahip ve sezon dışı olmasına ragmen hızlı bir servis ile karşılandık. İşletme iki parçadan oluşuyor. biri bahçe diğeri ise 3. katta bir teras. Mutfak 3. kattaki terasta ancak mutfak ile bahçe arasında bir servis asansörü yapılmış. Bu servisi oldukça hızlı hale getiriyor. Bahçede toplam 6 masa alabilecek yer var. Teras katına binanın dışından bir merdiven ile ulaşıyorsunuz. Teras kış ayları için çok uygun. Ayrıca açılabilir cam ile yazında tercih edilebilir.

Kahvaltı hazırlanırken önden çay ile sıcak gözleme geliyor. Çok acıkanlar için iyi oluyor ancak yediğimizde bizi tıkadı ve erken doyduk.
Otururken evler arasında kalmış gibi bir his yaratıyor. Belki yandaki bahçe alınıp bahçe genişletilebilirse bu sorunun ortadan kalkacağını düşünüyorum. Küçük çocuğu olanlar için çok elverişli değil çünkü oyun parkı yok. Bu yüzden çocuklar belli süre sonra sıkılabiliyorlar.
Yeni açılan mekana hayırlı işler diliyorum.