Karemun diyor ki...

Gönderme Tarihi : 21.03.2014 - 14:40:36

Yeşil Restorant malesef son gittiğimde tam bir fiyaskoydu. Servis çok kötüydü. Daha önceki deneyimlerimize ve memnuniyetimize dayanarak kalabalık bir arkadaş grubumuzla gittiğimiz kahvaltıdan hiç de memnun olmayarak ayrıldık. Çok da kalabalık olmamasına rağmen çok uzun süre bekletildik. Yiyecekler, çaylar eksik geldi. Bir ara eksik malzemeleri kendimiz gidip mutfaktan almak zorunda dahi kaldık. Bu hali ile malesef ilk yorumumdaki gibi yeşil restorantı sizlere tavsiye edemeyeceğim.

Karemun diyor ki...

Gönderme Tarihi : 11.04.2013 - 16:40:42

Adı gibi yeşilliklerin içerisinde güzel bir kahvaltı sizleri bekliyor yeşil restorantta. Zengin ve lezzetli menüsü, güleryüzlü ve ilgili çalışanları ile benim beğendiğim ve tekrar gitmek istediğim bir yer. çocukların da rahatça oynayabilecekleri, ailelerin de böylece rahatlıkla kahvaltılarını yapabileceği güzel bir mekan.

SonradanGURME diyor ki...

Gönderme Tarihi : 17.02.2013 - 15:56:51

Mekan yeni açılmış olmasına rağmen oldukça güzel. Ürünler çok lezzetli ve zengin hazırlanmış. Biz kış ayında ziyaret ettiğimiz için içeride kahvaltı yapmak zorunda kaldık. Baharda kesinlikle tekrar gideceğimiz bir mekan.

İşletme sahibi çalışlanları aynı ailenin üyeleri ve çok özverili çalışıyorlar. Güler yüzlü bir hizmet veriliyor. Bazı küçük aksaklıklar olsada mekana 4 mevsim gidilebilir.
Bu mekan keyif bahçesine çok yakın, hizmet ve ürünler bakımından keyif bahçesinden iyi bu nedenle keyif bahçesinin işlerinde ciddi bir düşüş olabilir.