Ziyaretçi Yorumları

AdemCan Yılmaz diyor ki...

Gönderme Tarihi : 11.06.2015 - 19:49:13

Gecen sene yesil restorantta arkadaslarım benim dogum gunum icin kutlamalar hazırlamıslardı.Gayet her sey guzeldi mukemmel bir gun gecirdik orda arkadaslarıma ve calısanların hakan abiye tüm emeği gecen insanlara tesekkürler. Ben herkeze tavsiye ediyorum .Bide restorantın adını kirletmeyelim.

İsmini vermek istemeyen ziyaretçi diyor ki...

Gönderme Tarihi : 09.06.2015 - 14:10:39

Yeşil Restorant'a gitmeden önce mutlaka başka yer için rezervasyon yaptırınız çünkü aç kalabilirsiniz. 3 farkı günde kapısından geri döndüm. Neymiş akşam düğün varmış bu sebeple kahvaltı verilmiyormuş. Kardeşim akşam düğün varsa sen neden kahvaltı vermiyorsun veya kahvaltı mekanıysan akşamki düğün için neden sabahın köründe mekanı kapatıyorsun?

İsmini vermek istemeyen ziyaretçi diyor ki...

Gönderme Tarihi : 16.05.2015 - 13:56:56

Sitede 15 Tl yazmasına rağmen 2 kişi 40 tl hesap ödedik. Servis çok kötü. Güleryüz desen yok. Ürünler lezzetliydi ama 22 çeşit yazmasına rağmen 15-16 çeşit ancak geldi. Masa örtüsü nemli ve rutubet kokuyordu. Bir daha asla gitmem. Kesinlikle tavsiye etmiyorum.

Özlem İlkhan diyor ki...

Gönderme Tarihi : 22.03.2015 - 14:22:32

AYDINDA KAHVALTI MEKANLARINA BAKARKEN MENÜSÜ FİYATI HOŞUMA GİTTİ. AMA MEKANA GİTTİM SONUÇ FİYASKO KAMERA ŞAKASI GİBİ SERVİS 20 DK SONRA GELDİ EKMEK İSTEDİK 15 DK SONRA GELDİ BARDAK İSTEDİK GELMEDİ SURATLAR 5 KARIŞ 1 TANE ELEMANLARI LİSE YAŞLARINDAKİ ÇOCUK VARDI O HARİÇ MENÜ İNTERNETTEKİNİN YARISI GELDİ SIRA HESAP ÖDEMEYE GELDİ 20 ŞER TL DEN HESAP ÖDEDİK YEŞİL RESTORANTMI YOK EVDE KAHVALTI YAPSAM ÇOK DAHA İYİYDİ HİÇ OLMASA SİNİRLERİM BOZULMAZDI.

Bulent Celik diyor ki...

Gönderme Tarihi : 02.08.2014 - 00:43:53

Aydın Kızılcaköy yolu üzerinde Yeşil Restaurant hayatımızın hesabını ödetti. Kalabalık bir grupla bir aile üyemizin doğum gününü kutlamak amacıyla bir araya gelip bu mekana gelişimiz yaptığımız en büyük hata oldu. Bir tabak bir çatal getirmek ne zamandan beri servis yapmak oldu? Masalarda örtü peçete bile olmadan dışarıdan getirdiğimiz pastayı yemek için kişi başı 2 tl, servis ücreti adı altında alındı. Üstelik böyle bir uygulamalarının olduğu belirtilmeden. Bravo böyle işletmeciliğe. Bu mekana gitmeyi düşünen arkadaşlarıma uyarımdır.Mekanda böyle bir uygulama var ve size önceden söylenmiyor arkadaşlar. Yaktığınız benzine yazık. İnadına fatura aldık.Gelen faturada elbette servis ücreti belirtilmemişti. Yazık ki ne yazık.

TC Aysun Öztürk Gülecek diyor ki...

Gönderme Tarihi : 22.05.2013 - 12:48:34

Merhaba sonradan gurme Yeşil restorana sizin sitenin önerisi ile gittim rezil ötesi bir pazar geçirdim 19 mayıs pazarı ordaydım servis berbattı, kahvaltılıklar çokk ama çokk kötüydü. Kimseye önermiyorum bence bir kez daha gidin derim REZALET BİR İŞLETME....

Nigar Tulu diyor ki...

Gönderme Tarihi : 21.04.2013 - 17:58:58

Syn sonradan görme aydındaki yeşil restoranttaki kahvaltı kadar kötü kahvaltı yeri varmı dört kişilik kahvaltı iğrenç ötesi hiç kimsenin gitmesini tavsiye etmiyorum

Yorum yapabilmek için önce Facebook ile sitemize bağlanmanız gerekmektedir.

Eğer istersen yorum yaparken kimliğini gizleyebileceksin!