Karemun diyor ki...

Gönderme Tarihi : 21.10.2012 - 12:08:31

Güzel bir mekan güzel bir kahvaltı. Açık alanda ister masada isterseniz sedirde kahvaltı imkanı mevcut. Ürünler kendi yapımları ve çok lezzetli. Serin havada aydının sıcağından kaçıp kahvaltı yapmak, isteyenlere tavsiye edebileceğim bir yer. Kahvaltı çeşit olarak yeterli ve lezzetli, servis ve güleryüz de sizi memnun edecektir. Denemeye değer.

SonradanGURME diyor ki...

Gönderme Tarihi : 23.09.2012 - 16:22:28

Yeni açılmasına rağmen mekan çok güzel ve Aydın'a çok yakın. Mekan tam doğanın içerisinde yoldan arasıra geçen arabaları saymassak sadece kuş sesini ve kendinizi dinleyebilirsiniz. Ürünlerin çoğu kendi üretimleri ve temiz. Akşam üstü bile kaçıp kafanızı dinleyebileceğiniz bir mekan.Tamamı bayan personelin çalıştığı işletmede herkes çok güler yüzlü ve ilgili. İçerisinde arabanızı park edebileceğiniz bir alan mevcut. Sedirler kahvaltıdan sonra hafif bir şekerleme için mükemmel.

Kötü yanları ise çok fazla kişi kapasitesi olmadığından sabahları yer bulmakta sıkıntı yaşanabilir. Bazı ürünleri (sucuklu yumurta,kahve,su gibi) ekstraya giriyor. Kötü bir süpriz ile karşılaşmamak için önceden sormanız lazım.