Ziyaretçi Yorumları

İsmini vermek istemeyen ziyaretçi diyor ki...

Gönderme Tarihi : 14.02.2016 - 19:56:42

kahvaltı hizmetleri konusunda yorum yapacağım, kahvaltıyı dışarıda yaptık oturduğumuz masayı sildiler, dış ortam olarak güzel bir yer, aydına da yakın, otopark imkanı olan bir yer, çalışanlarından olumsuz bir şey görmedim, ortalama hızda ve hizmet kalitesinde, Kahvaltı konusu ise tam bir fiyasko, çeşidin en az olduğu kalitenin en düşük olduğu yerlerden biri ( gittiğim onun üzerine kahvaltı mekanlarına kıyasla) seçtikleri peynirler iyi değildi, kesik çok kötü idi ki pazarda kilosu 5 liraya satılan kesik daha lezzetlidir, aydın gibi bir ilde bu kadar kötü zeytin ve zeytinyağı seçimi olamaz, açıkcası fabrikasyon üretim zeytin yerine kendilerinin yapmasını beklerdim. Aydın gibi zeytinin zeytin yağının sütün bol olduğu bir yerde bu hizmet yakışmıyor. Köy kahvaltısı diye gittik ama olmamış. İki kişilik kahvaltı imiş ben tek yesem ancak doyardım. Bu anlattıklarımdan sonra kişi başı 20tl ücret çok fazla, daha kötüsü ise bir kahva ikramının olmaması onun için ayrı bir tarife var. Yöneticiler yorumları okuyup bir kaç hafta sonu diğer kahvaltı mekanlarına gitsinler. Güzel mekanı daha güzel işletirler umarım.

Kamil Kayabaşı diyor ki...

Gönderme Tarihi : 03.05.2015 - 19:23:46

Bu gün mekanınız da yediğim kazığı asla hazmedemiyorum çay içmeye geldik bir bardak çay soğumuş çaydan bir eser 2 tl kardeşim orası Deniz manzaralımı ,veya tarihi turistik bir değerimi var masaya menü fiyat listesi koymayacaksın geleni düdükleyeceksin gideni düdükleyeceksin yok arkadaş bu memlekette işini yapacaksan adam gibi yapacaksın Devletinde bazı denetleme mekanizmaları var kar suyu kaçırmak lazım..

İsmini vermek istemeyen ziyaretçi diyor ki...

Gönderme Tarihi : 03.05.2015 - 19:10:48

Bazılarının aklına uyarak mekana gittik doğal ve salaş yer arıyoruz ya masaların üzeri bir karış toz yandaki masada oturan adamın nefesi ensemiz de sipariş alan eleman daha masaya oturmadan ne yiyeceğimizi içeceğimizi soruyor hele hele en önemlisi masalarda menü diye bir şey yok,sorduğumuzda sırıtarak olmadığını söylüyor ne yiyeceksin kaç para ödeyeceksin bilmiyorsun çoluk çocuk kalabalık giden aileler var,bunların kalkıp giderken ödeyeceği hesap karşısında ki hallerini çok merak ediyorum velhasıl bir şeyler yedik içtik güzelce hallettiler içeceklerin fiyatları fazla dediğimiz de sadece bön bön baktılar.Biraz saygılı olun ve fırsatcılığı bir tarafa bırakın gün gelir sap döner....?

İsmini vermek istemeyen ziyaretçi diyor ki...

Gönderme Tarihi : 22.10.2013 - 00:46:11

Salaş mekanları sevenler için hoş bir yer Begonvil Cafe. Ürünler bize lezzetli geldi. Çeşit sayısıda gayet güzeldi.Kendi yaptıkları reçelleri kullanmışlar. Portakal reçeli bile vardı çeşitler arasında.Çocuklarınızın geniş bir alanda sizin görüp müdahele edebileceğiniz mesafede ve çimlerin üzerinde güvenlice oyun oynamaları ise bence mekanın en büyük artısı. Elbetteki isteğinize daha uygun başka mekanlar vardır. Ama bence Begonvilde bunların arasında iyi bir alternatif olmuş .

İsmini vermek istemeyen ziyaretçi diyor ki...

Gönderme Tarihi : 05.06.2013 - 02:38:01

bu hafta sonu begonvil köy kahvaltısına sitenizdeki yorumlara güvenerek gittik. kesinlikle memnun kalmadığımızı önemle belirtmek istiyorum, öncelikle sizin sunduğunuz menudekilerin yarısı sofrada yoktu, sadece bir çeşit reçel vardı, çeşit kesinlikle yetersiz, ve 4 kişilik bir kahvaltıya göre azdı( bunu defalarca kirazlı da ve gönül hanında kahvaltı yapmış biri olarak söylüyorum ve kesinlikle oralarla kıyaslayamam asla.) dış mekanda olmasından dolayı masalar tozluydu, masayı silme gereksinimi bile duymadan sofrayı kurdular, servis geç, eksikleri ancak biz söyleyince getirdiler, gelen çay bardağı çatlaktı, kalabalık olmamasına rağmen çok yavaşlardı. benim için begonvil yaz günlerinde sadece akşam üstü çay içilmeye gidilecek bir yer, kahvaltı yeri asla olamaz!!!!!!!! kesinlikle memnun kalmadık!!! tek beğendim şey ise çemenleri oldu...

İsmini vermek istemeyen ziyaretçi diyor ki...

Gönderme Tarihi : 02.04.2013 - 13:23:02

Bu pazar günü Begonvil'de yaptık kahvaltımızı. Bu sezon çok daha güzel olmuş mekan, çocuklarımız çimlerde koşup oynadılar. Kahvaltı da çok lezzetliydi, tavsiye ederim

Yorum yapabilmek için önce Facebook ile sitemize bağlanmanız gerekmektedir.

Eğer istersen yorum yaparken kimliğini gizleyebileceksin!