Unutkan Şirine diyor ki...

Gönderme Tarihi : 14.05.2012 - 09:00:30

uzun süredir değerlendirmeye alamadığımız mekanlarımız yer olarak beğenilmenize rağmen fiyat olarak uygun ancak ekstra istenen ürünleriniz çok çok pahalı servis olayınız gerçekten kötü ben editör olarak yazma gereğinde bulundum çünkü size tavsiye ettiğim kişiler mekan dışında hiç bir şeyi beğenmediklerini bildirdiler sizede üzülerek söylüyorumm umarım daha dkkatli olursunuz.

Director diyor ki...

Gönderme Tarihi : 04.05.2012 - 09:26:28

Geçen hafta sonu kalabalık gibi grupla oradaydık. kahvaltısı doyurucu, özellikle kalhvaltıda tatlı sevenler için reçel çeşitleri çokça mevcut. Tavsiye edilmesini sağlayan bir başka etken de kahvaltı sonrası okey, tavla, iskambil gibi oyun seçenekleri sunması, açık havada keyifli oluyor gerçekten...

Missfreedom diyor ki...

Gönderme Tarihi : 02.04.2012 - 13:23:14

Önceleri Çakmar Köyü'nün ilköğretim okulu olan, ancak daha sonra taşımalı eğitime geçildiği için boş kalan okuldan dönüştürülmüş bu mekanda sizi güleryüzün karşılayacağına emin olabilirsiniz. Uzun ağaçlar altında serin serin oturarak kahvaltı yaparken, bahçenin bir köşesindeki Atatürk büstünü de görebilirsiniz. Çay ve ekmekler sıcak, servis -kalabalık değil ise- tam zamanında yapılmakta. Haftasonları sabahları kahvaltısından faydalanacağınız bu mekana, haftaiçi öğle yemeklerinde leziz tadları için uğrayabilirsiniz.

SonradanGURME diyor ki...

Gönderme Tarihi : 30.03.2012 - 14:02:18

Mekan çocukların doğa ile kaynaşması için çok uygun. hele birde uçurtmanız varsa önce güzel bir kahvaltı, sonra çocuklarınız ile uçurtma uçurmanın keyfini sürebilirsiniz.

Kahvaltı sofrasında ufak bir detay çok hoşuma gitti. Hanımlara kırmızı servis tabağı, beylere ise siyah servis tabağı verdiler. Yiyecekler içerisinde çemen mükemmeldi. Çaydanlığın altındaki ocak iyi düşünülmüş.
Fakat kahvaltı mekanı olarak aydının lezzetlerine daha çok yer verilmeli ve servis konusunda biraz daha ekiplerini çoğatlamarı gerekiyor. Kalabalık zamanlarda sıkıntı yaşanabiliyor.
Karşılama ve uğurlamadaki güler yüz için teşekkür ederim.