Ziyaretçi Yorumları

İsmini vermek istemeyen ziyaretçi diyor ki...

Gönderme Tarihi : 15.05.2016 - 23:12:11

2015 yılında anneler gününde annemizle kahvaltıya gittik. Üç kişiydik ve iki kişilik kahvaltı gibiydi. Daha önceki gidişlerimizde beğenimiz olduğundan böyle berbat bir kahvaltı olacağını düşünemedik. Eski ilgi kalmamış mekanda. Çeşit az, çocuk oyun alanı açık ve kaydıraklar çamur ve pas içinde. Mekan kalabalık olur diye erken gittik. Buna rağmen servis çok gecikti. Çok özensizdi her şey. Bir daha gelmemeye karar vererek oradan ayrıldık.

İsmini vermek istemeyen ziyaretçi diyor ki...

Gönderme Tarihi : 09.06.2015 - 14:20:47

İşletme sahipleri doyuma ulaşmış olacak ki bu kadar eşsiz güzel bir mekan bukadar kötü işletilebilir. Sayayım: 1- Kahvaltı çeşitliliği yetersiz 2- Çocuk oyun parkının üstü kapalı olmadığı için aileler sürekli çocukları gölge olan masaların yanına çekmeye çalışıyorlar. 3- Dört kişilik kahvaltı isteyecekseniz iki tane iki kişilik kahvaltı söyleyin karlı çıkarsınız. Aksi halde aç kalırsınız. 4- Tuvaletler sabah 9'da bile çok kirliydi. Düzenli aralıklarla temizlik yapılmasını öneririm.

İsmini vermek istemeyen ziyaretçi diyor ki...

Gönderme Tarihi : 01.01.2015 - 15:07:17

MENÜN İÇİN PUANIM: sıfır. 0 ◾Çingen Pilavı, ◾Acılı Ezme, ◾Patates Kızartması ◾Krep, ◾Salam, ◾Sosis YOK GELMEDİ GELENLER: üç çeşit reçel, bal, tahin, Kesmeye bile üşenilmiş bütün halinde Teneke Tulumu, Beyaz Peynir (en ucuzu), Soğuk Çay (süzgü bile yok), Konserve salça, Garsonlar hep önüne bakıyor bir kahve bari içelim dedik ama nafile ÇOK YOĞUNUZ DA, personelin kafası hep başka yerlerde gibi, fiyat 15 değil 17,5 TL, TAMAMI İLE 3. SINIF VERİLEN PARAYA YAZIK,

Yorum yapabilmek için önce Facebook ile sitemize bağlanmanız gerekmektedir.

Eğer istersen yorum yaparken kimliğini gizleyebileceksin!