WhiteDay diyor ki...

Gönderme Tarihi : 02.04.2012 - 13:42:49

Hafta sonları fazlasıyla kalabalık olduğundan rezervasyon yaptırmadan giderseniz boş masa beklemek zorunda kalabilirsiniz. Eğer şanslıysanız kuş sütü eksik bir kahvaltı masasıyla önce gözünüz gönlünüz doyuyor. Dumanı üstünde bir ekmek sizi cezbediyor. Tıka basa doyuyorsunuz bu bir gerçek fakat mekan olarak hava soğuksa ve kapalı mekandaysanız ortam kalabalık olduğundan gürültü çok fazla. Bu yüzden şöyle sakin sakin kahvaltımı yapayım manzarayı seyredeyim diyemiyorsunuz. Bir an önce kahvaltıyı bitirip kendinizi dışarı atmak istiyorsunuz. Bahçe ortamı çok daha güzel görünüyor fakat kıştan kalma bir bakımsızlık göze çarpıyor. Bahçe düzenlemesi yapılıp masalar da dışarıya serpiştirilirse ördekleri izleyerek güzel bir manzara eşliğinde kahvaltınızı daha sakin yapabilirsiniz. Bir de çocuklu aileler için çocukları oyalayacak bir park olursa güzel olur. Böylece anne babalar da çocuklarının peşinde koşturmadan kahvaltının tadını çıkarmış olurlar.

Missfreedom diyor ki...

Gönderme Tarihi : 02.04.2012 - 13:17:27

Kahvaltında bol çeşitten hoşlananlara hitap eden bu mekanda aradığınızı bulacaksınız. Haftasonları kalabalık olmasından kaynaklanan servis gecikmeleri, özellikle çay sözkonusu olduğunda sabırsız olanlar için üzücü bir durum maalesef. Her sene anneler gununde bizimkilerle gidiyoruz; önceden planlanmış bir kahvaltı ise rezervasyon yapılmasını öneririm.

Karemun diyor ki...

Gönderme Tarihi : 01.04.2012 - 23:24:02

Rezarvasyon yaptırmadan gitmenizi kesinlikle tavsiye etmiyorum, o kadar yol gidip geri dönmek istemezsiniz sanırım. Gönül Hanı zengin kahvaltı içeriğiyle karnımızdan önce gözümüzü doyuruyor. Haftasonları oldukça kalabalık olduğu için servis gecikebiliyor. Ekmek buharı üstünde fırından yeni çıkmış şekillde geliyor. Çay ise termoslarla masalara servis ediliyor. özellikle ekmeği iki misli kahvaltı yapmanıza neden olabilir, uyarmadı demeyin. Mevsimlere göre değişen zengin menüsüyle lezzetli tatlarıyla gidilmesi gereken bir kahvaltı mekanı.

Unutkan Şirine diyor ki...

Gönderme Tarihi : 30.03.2012 - 14:08:42

kahvaltının adresi olarak bildiğimiz gönül hanı restorant ın mekan olarak güzel olmasına rağmen görünüş olarak bakımsız bahçe bakımı konusuna dikkat edilmeli. ayrıca çeşit olarak fazla bence az ve öz olup daha temiz olabilir. temizlik konusunda da gerekli özeni gösterirlerse iyi olur garsonların temiz ve titiz davranmaları siz işletmecilere artı kazandıracaktır.çay servisi masalara semaver veya çaydanlık olarak verilmesi biz müşterilere daha iyi hizmet sunmak adına güzel olacaktır. sevgiyle kalın daha iyi hizmetler sunmanız dileğiyle.......