Ziyaretçi Yorumları

İsmini vermek istemeyen ziyaretçi diyor ki...

Gönderme Tarihi : 15.05.2016 - 23:39:48

Akşam yemeği kahvatısından daha güzel olan bir mekan. Ortam çok güzel. Lezzet de fena değil ancak bir serpme kahvaltıdan bahsediyorsak, çay semaverde olmalı.

İsmini vermek istemeyen ziyaretçi diyor ki...

Gönderme Tarihi : 10.05.2015 - 13:00:47

Gayet güzel, hızlı servis, kaliteli ve lezzetli çeşitler... Denemekte fayda var.

İsmini vermek istemeyen ziyaretçi diyor ki...

Gönderme Tarihi : 23.11.2014 - 00:34:44

alisilmis kalabalik goruntusunun ardinda sifir hijyen balik ve ordek kokusundan durulmuyor zengin cesit var fakat yenmeyecek yiyecrk cok sikis tepis bir ortam haddinden fazla kalabalik paranizla kahvaltiyami geldiniz yoksa cemiyete mi belli deil fiyat uygun fakat birazdaha sakin rahat verici bir yer olsa cok daha iyi olur hic gitmeyenler deneyin derim lakin alternatif az oldugundan mecburi musteri buraya geliyo

İsmini vermek istemeyen ziyaretçi diyor ki...

Gönderme Tarihi : 02.11.2014 - 13:38:01

tam anlamiyla super bir kahlvalti yeri demek isterdim ama keske zeytin tabagindan cekirdek cikmasaydi anlasilan zeytin tabaklarini dokmeyip geri bosaltiyisunuz ama baskasinin agzindan cikan zeytin cekirdegini gormek hic hos olmadi ama ne yalan soyliyim servis hizli cesit cok garsonlar cok yardimsever ama lutfen hijyene de dikkat!!!!!

İsmini vermek istemeyen ziyaretçi diyor ki...

Gönderme Tarihi : 17.06.2013 - 01:21:30

çok merak ederek ve istekle gittiğim bir yerdi ama gitmez olaydım böyle güzel bir mekan işletilmesine ramen bizi oturttukları masada tabaklarda sinekler pislikleri çok irenç gözüküyodu. ayrıca getirdikleri çay ve içindeki çay kaşığını iyiki kontrol etmişim kullanılmış yıkanmamış kaşığı koyup getirmişler. çevresi ağaçlarla dolu olduğu için ve göldeki ördekler bakımı yapılmadığı için berbat bir koku yayıyor kesinlikle iğrençti. hijyene önem veren biriyseniz gitmemenizi tavsiye ederim.

İsmini vermek istemeyen ziyaretçi diyor ki...

Gönderme Tarihi : 21.12.2012 - 12:25:15

bence aydında gidilebilecek en güzel mekanlardan biri .....güzel bir kahvaltı yapmak istiyorum diyiyorsanız kesinlikle GÖNÜL HANI..menü zenginliği ve görselliği müthiş ....saygılar

İsmini vermek istemeyen ziyaretçi diyor ki...

Gönderme Tarihi : 29.08.2012 - 09:59:00

kahvaltı çeşitliliği gayet güzel,yalnız yenemeyen çeşitlerde yok değil saat 10:00 geçirdiyseniz kurumuş kurabiyelere hazır olun onun dışında bende çay servisinin geç olmasından bahsedebilirim ve evet çocukların oynayabileceği bir alan yok zaten balık restoranı olan bir yer ama kahvaltısı çok daha tutulmuş.aydında mekan sıkıntısı olmasındanda kaynaklanıyordu ama bu sorun gittikçe azalıyor.yeşillik ve gölet güzel ama bakım istiyor.kalabalık olmasıda göz ardı edilmemeli.

İsmini vermek istemeyen ziyaretçi diyor ki...

Gönderme Tarihi : 02.04.2012 - 15:44:17

doğal ortam ve menüdeki çeşitlilik görsel açıdan cezbedici fiyat oldukça uygun ancak iç mekan masa düzeninin gözden geçirilmesi sıkışık yapıdan kurtarılması ve çay servisi konusunda daha özenli davranılması mekanın kalitesini arttıracaktır diye düşünüyorum.

Yorum yapabilmek için önce Facebook ile sitemize bağlanmanız gerekmektedir.

Eğer istersen yorum yaparken kimliğini gizleyebileceksin!